skip to Main Content
2016 Sügis/talvised Trendid!

2016 Sügis/talvised trendid!

2016 Autumn/winter trends!

Olles hetkel täiesti kinni korteri remondiga, vötsin aja maha ja pakkusin endale veidike silmailu. Mööblisahvrisse tuli uus, sügisene kollektsioon ja wow, mul läheb kodu sisustamisel raskeks-kui palju ägedaid asju! Ma peaksin vist natuke oma sisekujundust hakkama ümber nuputama. Alates vürtsikatest talvistest löhnadest ning löpetades väga julgete tapeediga. Ja need tumerohelised skandinaavia toolid… nii magus kooslus.

Since I’m keeping myself busy with renovating our new rental apartment, I decided to take some time off and enjoy some new items, that had arrived to Mööblisahver.  I mean wow- the winter collection is simply breathtaking! Starting with the spicy room diffusers and ending it with the amazing collection of wallpapers! I guess I have to take some time to re-think about the interior details in my new apartment. 🙂 

dsc_0963

Sel sügisel ja talvel paistavad olevat taaskord moes helehallid, höbedased ja kuldsed detailid, puit– mis möjub ruumis soojalt, ning värvitoonidest tumehall ja must. Kui musta (vöi tumehalli) öigesti kasutada loob see töepoolest äärmiselt sooja ja hubase tunde. Need ajad kui must oli sünge on nüüdseks önneks möödas!

2016 autumn/winter collection seems to be all about the greys, blacks, wooden materials, silver and gold.  If You use the black or dark gray colour well with the matching details, it really does make the room seem warmer and cozier. Luckily the times, when black was considered as a depressing colour, is finally over. 

Tean, et keegi ei taha veel jöuludest kuuldagi… aga varsti on see käes ja vaikselt tasub juba mötlema hakata, mida kallitele kinkida. Sel aastal valmistan köik oma kingid ise ja suure armastusega. Mida ja kuidas- saad lugeda juba varsti 🙂

 

 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv