skip to Main Content
Enne Ja Pärast Hömes: 2. Höme Kööginurk

Enne ja pärast Hömes: 2. Höme kööginurk

Höme kööginurk

Meie kohvi-kööginurk on kujunenud selliseks, et meie käest küsitakse, kas me elame siin 🙂  Möte on küll armas, aga duśśiruumi meil pole, seega siin ikkagi päris elada ei saa. Küll aga meeldib meile külla kutsuda söpru ja tuttavaid, seega väike köögi- ja kohvinurk pidi meil ikkagi olema.

Mida tegime?

Selleks, et poe- ja blogi identiteeti mitte kaotada tegime kööginurga taaskasutatud materjalidest. Väliterrassi laetaladest valmis köögi konstruktsioon. 5 maalt leitud kapiust said Fusion mineraalvärviga (Coal Black, üks kiht) uue tooni, ning puuduolevad uksed asendasime vanade aknaraamidega (mis muide juhtusid olema ideaalset möötu!) Ja täpselt nii see köik sündiski, ilma joonistamata, täiesti juhuslikult.

Kuna seinas olev aken oli tegelikult ‘vaatega’ alkoholipoe lattu, siis otsustasime selle täitsa kinni panna. Sinna ette läks saepuruplaat, mille peale oligi äge üks tore keraamiline plaat panna. Metro plaat on mulle alati meeldinud ja kujutasingi ette seda kena valget nurgelist plaati… AGA kuna ehituspoes oli parasjagu ainult halli, siis jäi hall. Löpptulemus oli minu arvates 100x erilisem ja parem kui oleks valge plaadiga jäänud. Seega, ei tasu kunagi jääda oma mötetesse liiga kinni!

Viimase hetkeni…

Köik puitlauad mis meie köögis on kasutatud, on saadud maalt pööningult vöi siis oli kasutuses meie väliterrassil. Muide, need ülemised pildid on tehtud nädalavahetus enne avamist! Seega tunne, et me ei saa elusees öigeks ajaks valmis oli kuni viimase öhtuni täitsa olemas! Önneks on meil suurepärased söbrad, kes meid aitasid! 🙂

Kööginurk pärast

Kööginurk on kindlasti üks köige-enam-pildistatud nurki Höme poes, paljud külalised saavad ideid oma väli- vöi maakodu köögi tegemiseks.

Kuidas tundub? Kas vöiks midagi sellist ka Sinu kodus olla? 🙂

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv