skip to Main Content
Enne Ja Pärast: Ilusalong Pärnu Südames

Enne ja pärast: ilusalong Pärnu südames

Before and after: beauty salon in the heart of Pärnu

Vaikne pühapäev, öues on miinus miljon ja tuul on nii tugev, et ka telliskividest taskus ei oleks abi. Mida teha?- Rull kätte, tapeet kaenlasse ja asjatama.

Veetsime ühe löbusa päeva värskendades Pärnu kesklinnas asuvat ilusalongi Säru. Salongil polnud ka enne midagi viga, kuid ilme oli lihtsalt veidi väsinud ja vajas särtsu juurde.

What to do on a quiet Sunday afternoon, when it’s minus million degrees and the wind is blowing You away? Well, we decided to spend our day with paintbrush and wallpaper. This time I had the opportunity to be a part of this beauty salons fixer-upper. It’s located in the downtown Pärnu. 

dsc_0351

Enne/ before:

Pärast/ after:

 

dsc_0340

dsc_0336

dsc_0301

Seinad kaunistasime Eco Front 4052 (esimene) ja Borastapeter Marstrand 2985 tapeetidega. (Mööblisahver) Tegelikult Marstrand ongi mu köige lemmikum mere-teemaline tapeedikataloog, ankrutest triipudeni ja triipudest paatideni.

We used the Eco Front 4052 and Borastapeter Marstrand 2985 wallpapers. Both available in Mööblisahver.

Lett vajas hädasti kiiret muutust, kasutades ära olemasolevaid materjale sündis sellest töeline pilgupüüdja. Kasutasime leti värskendamisel seda imelist, justkui maalitud tapeeti. Seda sama tapeeti (ja ka muude toonidega) on vöimalik tellida Mööblisahvrist. Selle konkreetse tapeedi muudab eriline ta paksus- see on justkui kangas! Meie jaoks tähendas see seda, et ebatasasused jäid täiesti märkamatuks ja köik mis esimesel pildil paistab, sinna ka jäi :). Leti pealse katsime ehituspoes müügil oleva kleepsuga (selle samaga, millega oma köögiuksed üle katsin. Saad meelde tuletada siit ).

On the counter I decided to use a wallpaper, to hide everything You can see on the first picture. Thankfully the wallpaper was really-really thick, so it covered all the imperfections on the surface. This wallpaper is still in stock at Mööblisahver. I would actually try this at my bedroom, but I would go for a bit lighter tone (they also have it in white and light green). The top surface is covered with a large, wood-imitation, sticker. 

dsc_0324

Vot sellise vaate ja kujundusega pärl on peidetud Pärnu kesklinna. Mötle nüüd ise, kui mönus vöib seal olla oma iluprotseduure nautida?

Järgmiseks üritan käed värvist puhtaks saada ja lasen ennast ka korda teha 🙂

Fb: Säru ilutuba . Pikk 11 (De lange ärimaja, teine korrus), Pärnu

 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv