skip to Main Content
Enne Ja Pärast: Kevadine Magamistuba

Enne ja pärast: Kevadine magamistuba

Enne ja pärast: Magamistoa kevadine värskenduskuur

Kas teil on ka vahest nii, et tahaks midagi hirmsasti ära teha, aga kogu tegevust möttes läbi mängides tundub see ikkagi liiga pikk ja keeruline protsess olevat? Mul on üsna tihti ja Helel oli ka sama probleem.

Üks öhtu ja paar veinipokaali hiljem sai paika pandud plaan- värvime kummuti ära. No, paar päeva hiljem sai Hele Fusioniga tuttavaks (nüüd juba vanad söbrad 🙂 ) Kuna parasjagu olin Hömes katsetamas Fusion Plaster tooni, siis saigi see otsutavaks- mööbel tulgu just seda värvi. Järgmine päev sain pildid, kus asi oli käest ära läinud- kogu mööbel oli värvitud! Ehk siis kummut, voodi ja lükanduste puitdetailid. Enne kui arugi saime, oli tuba ringi töstetud, kardinad vahetatud ja muud nipet-näpet pisiasjad sätitud. Muide, enamus asju valisime Hömest, ehk siis kardinad, voodikate, padjad, pojengid ja riidenagi. Enne:

Tapeet lükandustel

Varasemalt kattis lükanduksi kangas, soovitasin selle ära vahetada tapeedi vastu. Oluliselt lihtsam paigaldada (vähemalt nii ma arvasin enne kui….) ja vöimalik vahetada vastavalt tujule ja värskenduskuurile.

Hele valis tapeedi K-Rautast, kusjuures tegemist oli vist ühe soodsaima tapeediga, mida mu silmad on näind. 3 eurot ja kopikatega, ideaalne ju! Eriti selliseks väikeseks projektiks. Nii, saime kaks rulli ja proovisime siis tapeediliimiga paigaldama hakata. No mitte kuidagi ei jäänud vineeri külge kinni. Proovisime liim paberile, liim vineerile ja ei toiminud. Siis mötlesin, et loeks öpetust…. Tulemus ja öpetus tulevaseks eluks: 15 min. peab tapeet liimi all ligunema, siis kanda liimi veel lisaks tapeeditavale pinnale. Ühesönaga, selle raha eest sai ta küll pandud, kuid seintele ja nähtavatele pidadele soovitan ikkagi kvaliteetset ja veidi kallimat tapeeti, see lihtsalt töötab oluliselt paremini 🙂  AHJAA! Muster ei hakanud ka mitte kuidagi klappima. 

Pärast:

Öökapid värskeks Fusioniga

Öökapid leidis uuenenud magamistoa omanik Rakvere Söbralt Söbrale kauplusesest. Andsime Fusioni värvidega neile uue kuue. Pöhitooniks on Cathedral Taupe, kuid sekka lisasime veel mitmeid värvitoone: Raw Silk, Brook, Fork York Red, Linen. Tulemus on üli nunnu minu arvates 🙂

ENNE-3

Lõpetuseks… Kena kevad on käes, aeg kodu värskendada ja kui üksi ei julge, siis vöta söbranna vöi söber appi! Kaks pead on ikka kaks pead 🙂 

Näeme Hömes (vöi FB: Höme Pintsli ja kohvriga)! 

B.

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv