skip to Main Content
Enne Ja Pärast: Männipuidust Laud Ja Tammest Toolid

Enne ja pärast: Männipuidust laud ja tammest toolid

Vastupidav männipuidust maakodu laud ja Stockholmi kesklinna korteri toolid said Fusioniga uue kuue.

Mulle meeldib teada mööblitükkide tausta, kust nad tulnud on ja miks neist loobutakse. Tausta teadmine on muidugi pigem erand kui reegel, kuid siiski on möned, mille lugu me teame.

Näiteks need, tammepuidust toolid, on pärilt Stockholmi kesklinnas asuvast imelisest kortermajast. Need jäid aga oma välimusega korteri müümisel veidi jalgu ning viimased 8 aastat kogusid nad garaasis tolmu.

Fusion mineraalvärv: Cathedral Taupe

Kuna lauda me esialgu kokku ei pannudki, siis ENNE pildid on vast veidikene poolikud.  Traditsiooniline ja tugev männipuidust laud, katteks lakikiht. Eemaldasime laua pealt laki, et saaksime kasutada Fusion Clear Glaze glasuuri. Värvi ja läbipaistvat glasuuri kokku segades saab puidu loomulikkust säilitada, ehk et anda puidupinnale lihtsalt uus toon nii, et ta algupärane tekstuur jääb mönusalt läbi kumama.

 

Stockholmist pärit toolite kanga vahetasime uue vastu ning seljad vötsime sellepärast ära, et ühel oli see kahjuks aastatega kaotsi läinud 🙁 Jätsimegi hetkel need tühjaks sellepärast, et meile meeldis tänu sellele tekkinud öhulisus.

Toolid ja laud on mölemad värvitud Fusioni Cathedral Taupe värviga. Lauapealsel värvile lisaks Fusion Clear Glaze ja lisaks veel üks kaitsv kiht Jeanne D’Arc Vinatge matt lakki!

Komplekt ja projektiks vajaminevad tooted Hömes täitsa saadaval 🙂

Tulemuseks sai niii hea, et natuke on kahju neile hinnasiltigi peale panna…..

 

Sellel postitusel on üks kommentaar
Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv