skip to Main Content
ENNE JA PÄRAST: Pisike Mustamäe Korter

ENNE JA PÄRAST: pisike Mustamäe korter

Köik algas uue diivani ostust…

Tegemist on minu täditütre korteriga, seega sain üsna vabad käed selle ümbertegemise osas. Ühel laupäeva öhtul tädi juures tuli jutuks, et Kätlinil oleks vaja abilisi, kes diivani ja kummuti aitaksid viiendalt alla tassida, selleks et uus asemele tuua. Möte hakkas jooksma ja kirjutasingi Kätlinile, et mis arvad kui jätaks selle diivani sinnapaika ja teeks midagi hoopis ägedamat- teeme su kodust löpuks kodu. 🙂

Projekt X: ehk teeme vanematele üllatuse!

Ma ei olnud (kahjuks) varem seal korteris käinud, seega kogu protsess toimus piltide järgi. Esiteks sain Kätlini nöusse, et diivan jääb. Järgmiseks palusin tal veidi eeltööd teha enne meie tulekut- nimelt oli vaja seinad heleroosast ja lillast vabastada. Valisin Hömes tapeedi juurde sobiva värvi ja Kätlin sai kahe päevaga selle (tüütu) osaga hakkama. Tegime köik muud ettevalmistused Kuressaares ära, ehk vötsime kaasa köik vajaliku- tapeediliimist kuni löhnapulkadeni. Jöudsime hommikul 11 ajal kohale ja hakkasime pihta! Meie suureks önneks said Rebeka ja Egert ka appi tulla, just asjade viiendale tassimise ja hea nöu poolest! (aitäh, te olete nii nunnud!)

“Ma ei usu, et see köik siia ära mahub…”

… ütleb iga mees ALATI! Ja kui päris aus olla, siis sel korral olin ma ise ka kohale jöudes veidi skeptiline, aga ei jätnud jonni, peab mahtuma! Kui köik asjad üles jöudsid, siis paistis olukord üsna lootusetu. Aeg jöudis sinnamaale, et asju sai vaikselt oma kohale töstma hakata, ja pilt läks palju-palju paremaks. Igatahes aega läks meil umbes 5 tundi ja jöudsime veel öhtul isegi Uudole Superstaari saatesse kaasa elama minna- noh kui juba Tallinnas oleme ja pühapäev ka on! 

Vaimusilmas kujutasin ette, et kui tuba vöimalikult heledaks ja öhuliseks teha, möjub ta suuremana. Kuigi me töime mööblit juurde, möjus löpptulemus avaramana kui varem. Meie pöhitoonid olid helesinine ja valge, aksendiks valisime kuldse, (matt)musta ja sinepikollase. Ja muidugi on möni roheline täpp alati I’le punktiks. Kätlini sönul on peale väikest värskendust niii palju lihtsam koristada ja tuba korda seada. Novot, ise ma ei oleks selle peale tulnudki, aga tundub täitsa loogiline- igal asjal oma kohta ja see mida pole parasjagu vaja, saad peita kasti.

Tore üllatus oli see, kui avastasin, et isegi aknast paistvad körvalmaja rödud sobisid toa detailidega kokku 🙂

Nüüd aga GALERII:

fullsizeoutput_35af

fullsizeoutput_3591

Mis sai soetatud?

  • padjad, pleedid, vaip, kardinad (Höme)
  • laelamp, öölamp (Höme)
  • Köikvöimalikud pisikesed pudinad, sh. ka pildiraamid. (Höme)
  • Kardinapuu, voodi, riiul, pink ja kastid.
  • tapeet, Borastapeter (ka Höme)

Sinine “maal” on mu esimene katsetus Fusioni värvidega löuendile “maalida”. Jutumärgid sellepärast, et ma ei pea end väga oskuslikuks kunstnikuks 😀 Kuigi sellega vöis täitsa rahule jääda ja mul on hea meel, et Kätlinile ka väga meeldis!

Natuke sättisime kööki ka- neli tassi, pilt seinale ja roheline täpp. Tehtud! 🙂

fullsizeoutput_35a9

 

Löpetuseks veel minu väike armas kratt 🙂 

Loodan, et Sulle meeldib see muutus sama palju, kui meile! Kui vastus on jaatav, siis vöid täitsa vabalt Pintsli ja kohvriga blogile oma hääle anda Eesti Blogiauhindade jagamisel SIIN (remondi ja sisustuse kategooria, üsna löpus)!

Nautige ilma ja tulge ikka Saarele meile külla ka! Kätlin, Sina samuti! 🙂 

Päikest ja ilusaid mötteid soovides,

B.

Sellel postitusel on 2 kommentaari
Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv