skip to Main Content
Höme: Pintsli Ja Kohvriga Päris Maailma!

Höme: Pintsli ja kohvriga päris maailma!

Höme, Pihtla tee 24, Kuressaares

Tundub, et nüüd on küll viimane aeg natuke saladuseloori kerigtada, sest november hakkab juba tasapisi detsembriks muutuma. Juba enne seda, kui sündis blogi Pintsli ja kohvriga oli mul unistus ühest armsast väikesest poest.  Noh, väike sai välistatud kohe, kui Berdile ka see möte meeldima hakkas. Nüüd on aga nii, et tahaksime juba enne jöulu oma 200 ruutmeetrise Höme avada. Väga palju veel poodi ennast ma näidata ei saa, aga väike sneakpeak vöiks juba ju olla… 🙂

Höme, Pihtla tee 24, Kuressaare

It time to show some light to the secret we have been whispering about. Before I started Pintsli ja kohvriga blog, I had a wish about a cute little lifestyle store. Well, little got kicked out right away, when Bert started to like the idea. Anyway, now we are in the point, where we would like to open our 200 sqm. store before Christmas! So here is a little sneak peak of what this is all about! 🙂

Kust selline idee? Kuressaarde?

Alustasime sobiva koha otsimisega juba tegelikult veebruaris. Vaatasime kohti nii Pärnus, kui ka Kuressaares, kuid päris kindlad veel ei olnud ja sinna see sel hetkel jäigi. Septembris leidsime Kuressaares rendipinna, mis möned aastad tagasi oli veel Makrose hulgilao ladu- seega ruumi omajagu ja lagi meeletult körge. No ja muidugi, Kuressaarde olen ma ju juba ammu tagasi igatsenud ja önneks Bert hindab ka Saaremaad väga. Nüüd oleme jöudnud nii kaugele, et esimesed kaubad on kohal ja käib suur töö ruumi enda kallal.

Meil on nii suurepärased inimesed, kes meid toetavad ja kaasa mötlevad (muretsevad). Palju koostööd teeme jätkuvalt ka Mööblisahvriga Pärnus, sest me oleme pere ja see pere hoiab alati kokku 🙂 Ma arvan, et ilma nende toetuseta ei olekski ma tahtnud seda köike üldse ette vötta.

Where did this come from?

We started looking for the perfect place in February, both Kuressaare and Pärnu were in our thoughts. So in September we found this old wholesale warehouse, where there were high ceilings and space. I fell in love from the first sight! I have been missing Kuressaare so much and Bert is also fond of this town. I think we are lucky to find this place and start our lives here.

Industriaal, skandinaaviapärane, shabby chic, rustikaalne ja…

Oleme viimased kuu aega mööda Euroopa rännanud ja ideid (ning kaupa) kogunud. Otsisime kahte tüüpi asju- esiteks erilisi, mida Eestis mujalt ei leiaks ja teiseks lihtsalt ilusaid mööblitükke, millega on hea oma kodu koduks muuta. Suurem osa müüdavast kaubast on juba varasemalt kellegi poolt armastatud, kuid ootab nüüd uut kodu Hömes. Tahame pakkuda köike seda, mis meile endale väga meeldib ja mida ise sisustamisel kasutaksime. Näiteks, minu arvates tulevad köige imelisemad linased köögirätid ühelt Eesti disainerilt- Anu Kaelussoolt. Möeldud, tehtud ja varsti Kuressaares saadaval! 🙂 Lisaks asjakestele saab meil ka poes olema ka väike töönurk, kust leiab argipäeval Berdi, kelle osavad käed toimetavad vana mööbli vuntsimise kallal. Tänu sellele on paljud esemed Hömes kordumatud. Uuest aastast on Hömes oodata ka imelisi tapeedinäidiseid Mööblisahvrilt.

Industiral, Vintage, Scandinavian, Shabby Chic, rustic etc…

For the last month we have travelled around Europe and Scandinavia, to look for inspiration and collecting unique things. Unique is one of the main things that we would like to offer in our store. Since Bert is starting renovating old furniture and build up new from driftwood, a lot of things will be one of a kind..  The second important part is  offering simple, clean, preloved furniture and home decor. Next year we will be working together with Mööblisahver, to bring the most beautiful wallpaper samples to Kuressare.

DSC06092_preview

Anu Kaelussoo Design

Fusion mineraalvärv, Jeanne d’Arc Vintage kriidivärv… 

Ma olen nii pönevil, sest Hömes saab olema suur valik mööblivärve kahelt brändilt: üks neist Fusion mineraalvärv ja teine Jeanne d’Arci Vintage kriidivärv. Kui äge see veel on?! Uue aasta üks lubadustest on ka mööbli värvimise töötube tegema hakata 🙂 Varume värvide vahele ka śabloone ja kapinuppe, millega saab oma mööblitükki veelgi isikupärasemaks muuta!

Fusion mineral paint and JDA Vintage Matte paint

I am so exited, because we are going to have a selection of furniture paints. One of them is the amazing Fusion Mineral paint, and the other one is Jeanne d’Arc Vintage Matte paint, that has a really unique chalky finish.

Avamise kuupäeva välja ütlemine…

…. on nii keeruline! Ma olen koguaeg seda küsimust vältinud, sest ma kardan, et me ei saa valmis. Aga peab ju saama, ehk ikka saab. Aga mis siis kui ei saa? Hmh. No kui mötleme, et saab, siis saab ka. Kuupäev, mil Höme oma uksed (loodetavasti) avab on… 18. Detsember.

Jälgi meie tegemisi Facebookis: HÖME Pintsli ja kohvriga !

Höme is opening it’s doors on 18th. December!

Sellel postitusel on 2 kommentaari
    1. Pärnus on üks imedemaa- Mööblisahver! Kui veel külastanud ei ole, siis kindlsti soovitan 🙂

      Hömesse oled Saaremaale tulles alati oodatud! 🙂

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv