skip to Main Content
Ikka Pintsli Ja Värviga

Ikka pintsli ja värviga

Saime Mööblisahvris üle pika aja jälle kokku, et läbi viia väike Jeanne d’Arc Vintage Matte värvi öpituba. Leidsin Soovist (www.soov.ee) kaks prantsuspärast punakas-pruuni öökappi (millegipärast on neid nii raske Eestis leida?! ) ning vuntsisime need öpitoas üles. Alguses plaanisime kasutada kapi jalgadel uut kriidivärvi tooni- bronksi, kuid otsustasime jätta nad klassikaliseks valgeks (vähemalt hetkel küll 🙂 ).

ENNE JA PÄRAST:

Värvikihte on kappidel 3, kuna pöhi oli nii tume (üldiselt heledamal pinnal piisab valget kasutades kahest kihist). Kasutasin vanutamisel ainult pisikest pahtlilabidat. Minu jaoks on see köige lollikindlam variant, sest ma kipun sattuma hoogu ja labidas väga ei lase hullata 🙂 . Kuna kapid on tegelikult natuke erinevad, siis ühe kapi sahtlitel vöib märgata roosat tooni- nimelt tuli see sellest, et kapp oli eelneva omaniku poolt ilmselt vahaga töödeldud ning see sulas värvist läbi. Alguses mötlesime, et nüüd on küll jama, kuid peale vanutamist oli kahju, et teisel sama viga ei olnud- nimelt andis see kapile täiesti oma iseloomu ja väikse kiiksu.

Pildil olev tool on ühe toreda naise vanutatud ja värvitud. Tema tool oli algupäraselt must. Vanutamisel kasutas ta märga nuustikut ja loovat mötlemist. Minu arvates tuli tulemus oodatust parem ja ta jäi ka ise oma tööga väga rahule!

dsc_0504

Kas oled varem kriidivärvi kasutanud? Kui jah, siis milline on Sinu lemmik toon?

Kui Sul tekib küsimusi kriidivärvi kohta, siis vastan neile meeleldi nöu ja jöuga!

 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv