skip to Main Content
Kodune Tunne Kasutatud Asjades

Kodune tunne kasutatud asjades

 

Home filled with items from the thrift store

Uuele tänavale kolides ei olnud meil aimugi, mille peal me istuma hakkame. Veidi läks aega, enne kui meelde tuli, et paar aastat tagasi ostetud toreda suurusega kaisu-diivan ootab siiani kanga vahetust. Möeldud-tehtud, spetsialisti abiga sai diivanist töeline nööp. Kangad on ostetud Abakhani kaalutavast kangast (ja, ikka see soodsaim 🙂 ). Ah ja enne kui ma unustan- diivan maksis 30€!

When we moved to our new apartment, we didn’t have any ideas what kind of couch should we get. As You know, couch is one of the most important items on Your living room. After awhile I remembered, that I bought a cuddle-couch few years ago for 30€, but the problem was, that it needed a new fabric. Luckily I was able to take it to a professional, who did the job in 4 days! 

Südamega padi ja helesinine padi on mölemad kaltsukast. Hinnaks 0,50€ tk. Tumesinise ja valgega padjapüür on H&M’ist, hinnaga 3€ (praegu ju soodukad! 🙂 ). Portselanist soolatops, mida kasutan hoopis lillepotina, maksis 0,20€.

Beige and light blue pillows are from thrift store and cost 0,50€. Dark blue- white pillow is from H&M and cost 3€, since there is a sale at the moment. Porcelain salt cellar, that I use as a flower pot, cost only 0,20€.

Höbedane lamp, musta kupliga maksis 4€ (kusjuures, kuplil oli isegi kile veel ümber) ja heleroosa linase kupliga lambike maksis 2.50€. Mölemad on mu väga suured lemmikud. Laudade peal olevad linased linikud maksid 10 senti tükk.

These two table lamps cost 6,50€ all together. Linen table runners cost 10 cents each.

Ostsin eile -50% soodustusega selle, ilmselt 70-nendatest pärit, päris-nahast tugitooli. Ma ei olnud esialgu üldse kindel, kas peaks ostma vöi mitte ja vötsin ühe öö endale mötlemiseks. Usud vöi mitte- ma ei saanud terve öö magada selle sama tooli pärast. (Kui see valjusti välja öelda, siis kölab nagu ma oleksin pisut haige, aga tegelikult ikkagi pole 😀 …) Ühesönaga, hommikul olin enne poe avamist ukse taga ja sain selle kaunitari ikkagi omale. Hind oli 27,50€. Körval pildil olev kott on lehmanahast ja maksis 80 senti. Tootja Coach.

I bought this amazing genuine leather chair from the 70’s yesterday. I took some time to think about it before buying it, because I thought it was faux leather. So I ran to the store in the morning, checked the inside lining and it was genuine! I can’t belive that I didn’t have something like this before! It’s the most comfortable chair I have ever sat on. It cost only 27,50€. The saddle bag cost 80 cents and is made by Coach (cow leather).

fullsizeoutput_fb5

Sellel postitusel on 0 kommentaari
  1. Vau! See on üliäge! Kui pole saladus, kust neid vägevaid asju soetasid? mis poest? See tool on ikka superleid 🙂

    1. Teadsa, mina käin Pärnus ainult kahes kohas- Jenny Kruse ja Shalom 🙂 igakord midagi ei leia, aga tihedalt käies on saak hea 🙂

      1. AItäh 🙂 Ma panen selle oma listi ja kui vähegi Pärnusse satun, tahaks väga sinna sattuda 🙂 Inspireerisid mind väga! 🙂 Kas sa Tallinnas ei ole midagi sama ägedat leidnud?

        1. Tallinnas ei ole ma peaaegu üheski taaskasutus poes käinud. Kui Rebeka magamistuba tegime, käisime Magistali Söbralt Söbrale, tundus täitsa tore- saime möned nipsasjakesed. Aga ega sellega ongi nii- kui käid tihedalt, siis vöid sattuda öigel ajal, öigele asjale peale. Ja muidugi peab olema silma, et eristada see pärl muu kauba seast 🙂 aga edu! Tallinnas on neid poode ju kindlasti omajagu 🙂

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv