skip to Main Content
Kuidas Sisustada Väikest Rödu?

Kuidas sisustada väikest rödu?

Vanalinna majade väikesed rödud ja völud.
Minu Kuressaare kodus on imeline päikese poolne rödu, kus vöin istuda järjest kasvöi terve päev, kuulan muusikat ja lihtsalt naudin seda, et mul on vöimalus istuda oma korteri õues. Üldiselt on vanade majade rödud üsna väikesed, ei ole ka minul teistmoodi, seega tuli leida erinevaid vöimalusi, kuidas ruumi vöimalikult otstarbekalt ja silmale ilu pakkuvalt kasutada. Nagu noortel ikka- pole ka meil meeletuid rahalisi vahendeid, mida kodu (sel korral siis rödu) sisustuses kasutada. Seega tuleb sammud jällegi taaskasutuse poole seada. Minu üheks parimaks leiuks on pildil olevad raudtoolid. Kui päris aus olla, siis talvisel perioodil kasutan neid magamistoas voodilauana (Vaata siit).
Small balconies in the old town
Our home at Kuressaare has the most amazing balcony in the world. The sun is shining all day long. I can spend hours and hours just relaxing and listening to music. Usually old houses have small balconies, so do we: our balcony is about 5m². We had to find the most practical way to use this small space and as always, on a low budget
Millega rödu (terrassi) sisustada?

Väikese ja kitsa rödu puhul on klapplaud (ja ka toolid) asendamatu. Esiteks on teda mugav ruumipuuduse korral kokku panna. Teiseks on seda nii lihtne hoiustada, lükka kasvöi voodi alla! Kolmandaks on see üsna soodne varjant ja sageli teise ringi poodidest kättesaadav. Selleks, et varvastel külm ei hakkaks, tasuks kivipörandale kindlasti otsida üks kena paks vaip. Köige klassikalisem röduvaip on minu arvates vanakooli kaltsuvaip, just see sama, mis on seisma jäänud ja kellegil otseselt vaja ei lähe, kuid ära ka ei raatsi visata. Kindlasti ei tasu röduvaipa investeerida, kuna paratamatult kaotab ta päikese ja vihma käes oma värvuse ning pehmuse.

How I furnished my balcony? 

Having a small balcony means using practical items. The most useful things are the folding table and chairs. It’s easy to pack it up and take out again. Since it’s quite common, You’ll probably find it easily from the thrift store also. For keeping Your toes warm, use a rug on the balcony. Choose the one that You do not need anymore, because sun and rain might hurt it. 

Kui palju miski maksis?How much did it cost?
  • Toolid 15€/ tk (chairs)
  • Laud 8€ (table)
  • Vaip 7€ (rug)
  • Linane lauakate 0,20€ (linen table runner)
  • Portselanist 60-nendate teeserviis 3€/ kokku (Porcelain set)
  • Pokaalid 1.50€/ tk (wine glass)
  • Kokku umbes-täpselt 50€! 🙂 (all together about 50€)

Külasta taaskasutus poode vöi hoia veebis olevatel ostu- ja müügikeskkondadel silma peal. Säästad sellega ju loodust ning raha ja lisaks ei müüda tavalistes poodides nii lahedaid asju! 

Kuidas Sina oma rödu (vöi terrassi) kevad-suviseks ajaks valmis sead?

Visit thrift stores or keep Your  eyes on the web-markets. Save nature and money to find things that nobody else has!  

How do You furnish Your balcony for spring-summer? 

Sellel postitusel on üks kommentaar
Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv