skip to Main Content
Enne Ja Pärast: Laua (värvi)värskendus Fusion Mineral Värviga

Enne ja pärast: Laua (värvi)värskendus Fusion Mineral värviga

Käsitööna valminud laud Rootsist

Selle laua leidsime Rootsist. Paksu tolmukihi alt tuli välja imeilus mööblitükk, mis tegelikult uut värvi ei tahtnudki. Ta meeldis meile algusest peale meile sellisena nagu ta oli, kuid mitmed kliendid pakkusid välja, et äkki oleks heledamana ka tore. Proovisime Fusioni mineraalvärviga – ja oligi! Sellest kaunitarist oli isegi kohalikus ajalehes juttu 🙂

Fusion Mineral Champlain ja Antique Glaze

Ehk Fusioni soe valge ning antiik glasuur.

Esimest kihti värvides jätsin meelega pruuni värvi läbi kumama, sest teadsin, et hele toon vajab kahte kihti.  Teine kiht Champlaini kattis ilusti köik läbipaistvad ära.

Nüüd aga pöneva osa juurde- Antiik glasuur. See on üks mu lemmikumaid Fusioni viimistlustooteid üldse! Ta annab esmele nii palju iseloomu ja loob mönusa kulunud üldmulje. Peale kandmine on käkitegu- lihtsalt köige tavalise pintsliga kanda kohtadesse, kust loogiliselt vöttes ese köige rohkem kulub (vöi mustaks läheb). Seeljärel eemaldasin üleliigse glasuuri salvrätikuga ning tulemus jäigi selline nagu pildilt näha.

Numbrid on peale shabloonitud Fusion Ash tooniga. Kasutasin shabloonimiseks sama pintslit, millega igapäevaseltki värvin. Esimesed kaks katsetust läksid veidi metsa, sest pintslil oli liiga palju värvi- siis aga tömbasin valge värviga uuesti üle ja proovisin jälle 🙂 Löpuks oli tulemus selline nagu tahtsingi.

 

Kumb Sulle rohkem meeldib- kas hele vöi tume versioon lauast? 🙂 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv