skip to Main Content
Lihtsamast Lihtsaim Tapeedivahetus

Lihtsamast lihtsaim tapeedivahetus

Tapeedivahetus pubis

Kui on vajadus muuta ruumi üldmuljet, ilma suuri summasid kulutamata, siis kahtlemata on soodsaim viis seda teha tapeediga.

Kuna Citi pubis oli käimas kiire värskenduskuur, siis otsustasime (viimasel hetkel) siiski ära vahetada ka aastake tagasi seina pandud tapeedi. Eelnev tapeet oli valge-kuldse säbruline. Sel hetkel sai see valitud, kuna lootsime, et hele sein muudab üldpilti avaramaks ja valgemaks. Seekord kahjuks see päris paika ei pidanud- ruum muutus küll heledamaks, kuid mitte hubasemaks ega ka avaramaks.

A little transformation in the pub

So this time we decided to change the wallpaper to something more cozier. Since the old wallpaper was strongly attached to the wall, we were not able to remove it as fast as we wanted. We decided to install the new wallpaper to the old one. Luckily, our glue was good, so it actually got stuck on it! 

fullsizeoutput_1041

Väikene tagasilöök

Kuna algupärane hele tapeet oli väga tugevasti seina küljes kinni, siis ei önnestunud meil seda kiirelt (nagu ikka- kärsitud naised) eemaldada. Mötlesime- tuleb mis tuleb, kleebime peale. Ohtlikuks muutis asja aga see, et hele tapeet oli kergelt struktuurne ja veidi isegi pehme, seega töenäosus, et uus tapeet ei kinnitu vöi hakkab läbi paistma oli suur. Önneks oli tapeedijumal meie poolel ning tapeet kinnitus suurepäraselt ja eelmise tapeedi struktuur ka välja ei paistnud!

Tulemus sai puiduselt soe ja hubane!fullsizeoutput_1057

The best (and cheapest) way to change the rooms appearance is using wallpaper. We decided to change the look of Citi pub’s wall. When we chose the wallpaper last time, the goal was to add some extra space and create more light in the room. Well… that didn’t work out the way we planned. It just didn’t work in that room, since the windows were too small and the ceilings are low.

  • Tapeet- K-Rauta, u. 10€ rull (meil kulus kokku 2 rulli tapeeti ja jäi veidi ülegi- ilma mustrita tapeedi võlud)/ wallpaper- 10€ (we used two rolls) 
  • Tapeediliim- parim on kasutada Kiilto valmis liime (u. 8€)/ Kiilto wallpaper glue
  • Ajakulu 1,5h (koos ostmisega 🙂 ) / Time spent- 1,5h.

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv