skip to Main Content
Mälestuste Karp Väikesele Beebi Tüdrukule

Mälestuste karp väikesele beebi tüdrukule

img_9246Mälestuste karp väikesele tüdrukule jõulukingituseks

Soovisin teha ühele väikesele tüdrukule, kes oma esimesi jöule tähistas, midagi meeldejäävamat kui lihtsalt tavalise poest ostetud kingituse. Idee sain Mi Marii poest, nähes seda toredat nahast käepidamega pappkarpi.

Box on memories for baby’s first Christmas!

I wanted to do something special for a baby girl, who was celebrating her first Christmas. I got the idea from a craft store in Port Artur 2 (Mi Marii), they had this cute paperbox with leather handle. So I decided to buy some lovely papers and ribbon to make something especially for her.

Tean, et on palju inimesi, kes teevad paberkaarte-karpe igapäevaselt, siis minu jaoks oli see täitsa esimene kord. Ütleme nii, et midagi keerulist selle lihtsa tööga muidugi ei olnud, kuid mötlemine, et kuidas köige ilusama tulemiseni jöuda- vöttis küll aega 🙂 Kasutasin paberi liimimiseks täiesti tavalist liimipulka. Paela ja linnukese kinnitamiseks aitas Bert mind puiduliimiga, sest kuumliim oli kahjuks Saaremaale jäänud. Kujutan ette, et see sobiks ilusaks katsiku kingituseks vöi sünnipäevaks ka vanemale lapsele.

Kingitust tehes suunan alati köik oma head mötted inimesele, kellele kingitust teen. Olen alati arvanud, et nii säilib asjas minu tugi, kaitse, armastus ning parimad soovid.

I believe that this would be a great gift for the baby’s birth or birthday. While making the present, I always think positive thoughts about the person who’s gift I’m preparing. In that way I know, that all my love and wishes will be with her.

Kui palju maksab? How much did it cost? 

Karp/ The box 7€ (Mi Marii, Port Artur 2)

Mustriga paberid/ patterned paper  0.80€/tk (Mi Marii)

Linnuke/birdie 1.60€ (Abhakan)

Pael/ribbon u. 0.60€/m (Abhakan)

Kokku/total : 11.60€

 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv