Me ostsime maja…

Me ostsime maja…

Me ostsime maja…

… on lause mis vöib panna nii mönegi inimese kadedust tundma ning vöibolla isegi natuke närvi ajada. Ma luban Sulle, et see siin ei ole praegu küll miski, mille peale kade olla. Jah, me ostsime maja…. (möttepaus ja sügav ohe) AGA, see on meeletult palju tööd, küsimusi, jonni ja 15 km Kuressaare linnapiirist- Kärla kandis (Kuressaarlased kindlasti mötlevad, et miks ometi nii kaugele). AGA see on päriselt päris meie oma ja praegu miski muu ei loe.

Esimesel korral vaatama minnes tervitas meid puusani heinamaa ja önneks tore naabrimees. Maja ise ei paistnud sireli heki tagant välja (selles postituses ta heki taha esialgu ka jääb 🙂 ), kuid tundus, et sellest vöiks isegi asja saada. Hoovis on laut, saunamaja ja kuur. Eks näis, hetkel unistame, et järgmisel aastal vöiks ju juba oma koju kolida ja siis lisahoonetega jooksvalt tegutseda.  Praegu esimesi pilte vaadates vötab kohe täitsa tummaks,  aga eks vaata- kas näed potensiaali vöi mitte? 🙂

Oleme tänaseks kuuendat päeva maakodu omanikud ja tuleb tunnistada, et päris huvitav ad emotsioonid on. Sul on koguaeg midagi teha- ja sa päriselt tahadgi seda midagi ka teha. Targemad oskavad öelda- et kui teed midagi enda jaoks, siis teedki seda hoopis teise tundega. Näiteks riisumine- kellele see meeldiks eks? Mulle praegu hullult meeldib, kuigi ma ei ole kunagi olnud suurem asi riisuja. Igav, mötetu jnejne… Tegelikult pole häda midagi, aga vot just selle pärast, et köike teed tingimusteta enda heaks. Vöibolla tulevikus hakkangi lisaks sisustuspostitustele tegema ka *Elu hoovis* postitusi: Enne ja pärast riisumist. See vöiks mu enda jaoks väga motiveeriv olla ja teie jaoks ehk isegi inspireeriv?

PAKKUMINE! Kes tunneb, et tahaks meie kodu ehitusel abikätt pakkuda vöi teab mingit ägedat asja vöi teenust, ilma milleta me kohe kuidagi hakkama ei saaks- siis siin on Sinu märguanne, vöta meiega ühendust! Kirjutame hea meelega blogis teenusepakkujatest, abivahenditest ja töömaterjalidest, mille ise ära saame proovida ja objektiivse tagasiside anda. 

 

Järgmises postituses tahaksin veidi kirjeldada, mis meie esialgsed plaanid selle majaga on. Hetke seisuga jääb sellest majast alles vaid üks sein, aga eks näis mis järgmine nädal juhtub.

Soovige meile edu!

Brette.

PS! Pöhipildiks olev kena ahi on praeguse sauna eesruumis/ staabis.

Leave a Reply

X