skip to Main Content
Pere Projekt- Suvila Korda 2017 (1. Osa)

Pere projekt- suvila korda 2017 (1. osa)

Missioon 1- veranda korda

Viimase pooleteise aasta jooksul on meie peres palju kolimisi ja liikumisi toimunud, juhtus see mis ikka juhtub, kui parajast laoruumi pole- suvila sai triiki asju täis! Ühelt maalt läks asi päris hulluks- ei mahtund (ega tahtnud) keegi meist seal liikuma. Nüüd aga jöudis kätte suvi ja aeg oli selles osas miskit ette võtta. Alustasimegi veranda katuse parandamisest ja selle suure ruumi tühjaks tassimisest. Kahjuks on enne pilt jäänud tegemata, aga kui ma ütlen, et see oli enne ääreni mööblit täis- siis ta seda ka oli. Liikuma pääses vaid trajektooril välisuks-siseuks. All pool on vaid üks viimasel hetkel tehtud pilt, enne kui pildid seina said.

Family project- summerhouse fixer upper 2017

Our family members have had lot’s of moving during the last year and a half. Since we don’t own an independent storage unit  (or a garage), all the things that were “left over” landed in the summerhouse. So eventually it got quite sad- it was so full of furniture, clothing bags and nobody managed to move around there or wanted to stay there longer than needed. This summer we  started to move the furniture around and finally managed to make this place feel like home, where all the family want’s to stay during the weekends.  Unfortunately I forgot to take the before pictures (when it was all mad out there) . This post is all about our veranda. 

Inspiratsioon Kõue mõisast

Peale Kõue mõisa külastust (loe postitust), oleme me nii tulvil ideedest, mida tahaks ise katsetada ja järgi proovida. Üks neist ongi Kõue mõisas palju esindatud foto seinad. Raamid on soetatud kaltsukatest ning on juba varasemalt olemas olnud, kuid piltide seadmine- ja valimine on täielikult selle pöhjal, mida seal kogesime 🙂 Tänu sellele seinale sai oma näo ka maakodu ülejäänud veranda. Lisan Sulle inspiratsiooniks omajagu pilte meie oma isiklikust “Kõue mõisast”.

Inspiration from Kau Manor

We were so inspired after our visit to Kau Manor (read post), that we wanted to bring the same kind of feeling to our summerhome.  So the first thing we did was the photo wall. All the frames are from thrift stores, and pictures from our summerhouse or magazines. Thanks to the wall- all the room got it’s character after adding the pictures. I‘m going to make You a little inspirational gallery below, maybe You can have some ideas how to make Your country home better.  Our own “Kau Manor” inspired veranda. 🙂

fullsizeoutput_208e

Niisiis, pildid vaadatud… Millise emotsiooni suutsin Sinus tekitada? 🙂

Did You get any inspiration from this post? Would You try something at home?:)

 

Sellel postitusel on 4 kommentaari
Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv