skip to Main Content
Enne Ja Pärast: Praktiline Nurgakapp

Enne ja pärast: praktiline nurgakapp

Nurgakapi muutumine

Mööblisahvris oli nukrat seismas üks armas väike nurgakapp, mis tahtis hädasti veidi uuendust. Kuna näpud olid juba pikemat aega värvimise järgi sügelemas, siis otsustsin ta haarata kaenlasse ja koju vedada.

Practical corner cabinet

This little corner cupboard was standing all alone on the corner of Mööblisahver. Since I was eager to start another project, I took it home and gave it some love! 

Kasutasin selle kapikese värvimiseks Dusty Green tooni (Jeanne d’Arc, Mööblisahver). Kulus kaks kihti, mis oli selle eseme puhul täpselt ühe väikese purgi jagu. Vintage-ilme andmiseks kasutasin nüri nuga (piinlik, aga ainus töövahend mis mul kodus käepärast oli 🙂 ).

On this cabinet I used Dusty Green by Jeanne d’Arc Vintage Matte paint (Mööblisahver). I had to do 2 coats on it, so one small can was just enough. For Vintage look I used an old knife to scratch it up a little bit. 

Viimane faas: vahatamine

Tahtsin juba ammu proovida pronksi vaha- ja ma ei pidanud pettuma! Panin seda kohtadele, mis olin juba eelvenalt ära kraapinud, et anda talle omanäoline toon. Leidsin, et seda on köige mugavam teha oma sörmega. Sel moel sai vaha panna täpselt sinna kuhu soovisin. Löpuks katsin kogu kapi läbipaistva vahaga.

Final touch: adding wax

I wanted to try the bronze wax for a long time- and I was not disappointed! I used it on the spots that I had scratched off, to give it some glow. I found that it was easier to apply it with a finger, than brush or cloth. 

Sisemised uksed ja seinad katsin tapeedijäägiga (Mööblisahvrist saab osta vanu tapeedi näidiseid). Käepärast polnud ei tapeediliimi ega ka klambripüstolit, seega kasutasin tavalist PVA’d. Tulemus jäi super!

For the inside lining I wanted to use old wallpaper. You have to cut the right sized pieces before applying it. Since I didn’t have any wallpaper glue, I used the craft glue ( PVA).

Hetkel otsin talle küll sobivaid nuppe, sest polnud hetkel kuskilt käepärast vötta! Muide, see oleks ka suurepärane lapse tuppa, kuna värvid on ju täiesti puhtad ja mürkaineteta 🙂

I’m looking for the perfect door knobs for her at the moment. I’m sure I’ll find them soon! 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv