skip to Main Content
SUUR GALERII: Vana Talu Päästmine!

SUUR GALERII: Vana talu päästmine!

Sassi talu Lihulas

Sassi talu asub muinasjutuliste pöldude vahel, Lihulas. Majaga käib kaasas pikk ajalugu ning kuulub juba üle 100 aasta Berdi suguvösale. Möni aeg tagasi sai Sassi talu lisaks toredale peremehele ka hakkaja perenaise, Vesta, kes on pühendanud talu renoveerimisele ja koduseks muutmisele kogu oma aja ja vahendid. Sellest üsna tavalisest vanast talust sai Vesta, Aivari ja sugulaste-tuttavate käeall koht, kus iga käsitöölise meeled on paitatud ning igal nurgal ootab miski uut, mis väärt avastamist.

Suure tööga sai korda tehtud lisaks sisule ka välisfassaad ning vahetati katus. Jään alati rookatuseid imetlema- no mis saaks veel ilusam olla?!

Piltidega tahaksin Sulle näidata, kui vöimsad on Eesti naised ning mida köike on vöimalik ühe lihtsa talumajaga ette võtta.

Old farmhouse in Lihula

This story is about an old farmhouse, that  is located in Lihula. It has been in Bert’s family for over 100 years. Some time ago a lovely woman named Vesta started living there. She used all her time and effort to restore the old house and really made it feel like home. Vesta has such a cute taste- she has chalk painted almost everything!  From furniture to walls and windows.    

With these pictures I want to show You, how powerful and creative are Estonian women and what is possible to do with an old house.

fullsizeoutput_258d

Käsitöölise unelm

Vestale meeldib mööblit kaunistada. Ja kui mööblist jääb puudu siis ka seinad, aknad ja uksed saavad uue näo 🙂
Iga detail on seal majas paigas. Ta on kasutanud oma kodus pea köiki olemasolevaid kriidivärvi brände ning dekoreerimise nippe. Kusjuures- lemmikud värvid pidid olema Jeanne d’Arci omad (neid ju saab ikka Mööblisavrist).

Nüüd aga suur inspiratsiooni galerii: Pildid sellest, millises seisus maja seest varem oli ning loomulikult ka sellest, milline see nüüd on 🙂 

ENNE:

 

PÄRAST:

fullsizeoutput_257a

Kas pole mitte vaimustav?! 🙂
Aitäh Vesta, et meid endale külla kutsusid ja oma armast kodu tutvustasid!

Sellel postitusel on 4 kommentaari
  1. Au tuleb anda eesti naistele. Mitte ainult ei sea nad oma kodud korda, vaid ainult nende najal püsib eesti rahvas.

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv