skip to Main Content
Terrassi Suvine Nägu! (Projekt: Suvila 2.osa)

Terrassi suvine nägu! (Projekt: Suvila 2.osa)

Majaesine terrass

Peale pikka ja pimedat sügis-talvist perioodi oli kogunenud majaesisele terrassile omajagu palju igasugust jama. Alustades taarast ja löpetates öngedega.

Suvi käes- öues hea soe olla ja palju sa ikka siis toas istud. Vötsime kätte ja koristasime selle ühe päevakesega ära. Enne ja pärast:

Terrace on the front yard

Since it’s  finally summer and the dark season is over, we decided to clean up all the mess on our front yard terrace. Winter has brought so much stuff, that it took almost one day to clean it up. Before and after:

Plastik-rotang

Kuna nagunii oli vaja verandalt (loe postitust) asjad maja peale laiali jagada, siis saimegi suured plastik-rotangist tugitoolid veetud maja ette. See on kusjuures jube hea materjal, mida välises tingimuses kasutada. Ei juhtu temaga miskit, kui välja arvata pleekimine. Lauaks proovisime esialgu väikest kohvilauda (mis tegelikkuses sobis sinna suurepäraselt), aga üsna ruttu saime aru, et praktikas see ei toimi. Nimelt tahtsime värskelt koristatud terrassil ju sööma hakata 🙂 Töime siis kuurialt vähe suurema, puidust klapp-laua.

Plastic-rotang

Since our veranda was full on stuff (read post) and needed some space, we took the rotang-plastic armchairs from there and placed them outdoors. This material is perfect for outdoor usage , because  it’s water resistant. The only problem is the sun.

At first we tried a little coffee table , that matched with the chairs perfectly, but we soon learned that it’s not really practical. , since it was too small for dining.  So we brought a little bit bigger wooden table. 

Katusega terrassi völu

Selle terrassi võlu on see, et seal on katus, kamin ja öhtu päike! Seda kaminat ei olnud keegi aastaid kasutanud (vöib juhtuda, et viimati 10 aastat tagasi), sest kogu elu toimus ikkagi ju maja taga, mitte ees. Aga puhusime sinna ilusa tule alla ja grillisime oma vorstikesed seekord maja ees. Käisin korjasin teeäärest vaasi möned toredad põllulilled ja kokku sai üks päris mönus asi!

Our terrace glory

I love this terrace- it has a roof, fireplace and cute sunsets! I think this fireplace hasn’t been used for 10 years, because all the life was going on the back yard. So this time we made a little fire and grilled our dinner there.  I picked some field flowers and together it became a really nice place to chill and entertain our quests. 

Imelist suve soovides…

 

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv