skip to Main Content
Teistmoodi Pakitud Kingitused- Ehk Kuidas ära Kasutada Olemasolevaid Vahendeid?

Teistmoodi pakitud kingitused- ehk kuidas ära kasutada olemasolevaid vahendeid?

Ideas for gift wrapping with low cost and limited time

Leidsin reisil olles ühe toreda pakkepaberi, mille hinnaks oli 1€ ja meetreid rullis suisa 8!! (poeks Primark, ehk siis kes elab Inglismaal-Kanaaridel- teil on vöimalus osta! 🙂 ) Algul temaga midagi suurt ei plaaninud, paistis lihtsalt tore ja teistmoodi.

Kui aga asi pakkimiseni jöudis avastasin, et kasutamata paberist saab täiesti toredaid pildikesi välja löigata ja erinevates kohtades kasutada. Pildiraami sisse löikasin ühe pildi, kaartide jaoks erinevad tükikesed paberist ja nii ta edasi läkski (pildiraam: Uuskasutus keskus, 2.40€– lihtne kingitus armsale inimesele).

Sama tulemuseni jöuad näiteks ka tapeeti kasutades (kui oled oma seinale pannud mustriga vöi lillelise tapeedi- siis miks mitte ära kasutada ülejäänud tükke! Ikkagi ju taaskasutus!) Kui endal tapeedijääke ei ole, siis Mööblisahver müüb tootmisest välja läinud tapeedi näidiseid väga soodsalt.

While being on our last trip to Gran Canaria, I found this cool wrapping paper from Primark. It cost only 1€ for 8 meters, so the price was the main reason for purchase. When I was finally ready to start packing the Christmas presents, I suddenly discovered the opportunities with this paper! I used the pictures from it on the cards, as a quote on this cool picture frame which I found from the charity store (cost me only 2.40€) and also to add up some personality on the plain gift bags.For example, You could also cut out some patterns or flowers from wallpaper leftovers. I think that would look badass on presents! 

fullsizeoutput_ecf

Kasutan sel aastal vaid neid paberkotte, mida olen ise juba kasutanud- vöi saanud poest kaupa ostes. Seega lihtne pabertoidukott- paar templit peale, möned välja löigatud pildid, väike lips ja ongi olemas! 🙂

Loomulikult on ka tore ära kasutada karbikesi, mida pakuvad näiteks Lindex ja H&M. Ühesönaga, kui ostad sealt midagi  (Jöuluajal muidugi kingitusi), siis on sul vöimalik saada täitsa ilma rahata kaasa ka armas karbike kingi pakendamiseks. Tasub vaid küsida!

This year I’m using paper bags from grocery store. Just add a few stamps, some cut out pictures, a little bow to the top and voila, You’ll have a cute present for Your loved one! Lindex and H&M offer free gift boxes, so it would be ashame to leave these unused. All You have to do is ASK! 🙂

Ma ostsin ka ühe komplekti küpsisepakendeid Pakendikeskusest. Küpsiseid sinna sisse ei küll ei pane, kuid toredaid pisikesi kingitusi küll 🙂 (100 kotti maksis u. 1.68€) Kaunistatud markeri, pildikese ja lipsuga. Muide pakkimiseks toredaid paelu müüakse Abakhanis (hind oli minu meelest umbes 0.40€ 2-3meetrit). Selles pisikeses kotis peidab end üks tore väike mudel auto, mida mu venna väga ootab 🙂

I used  paper cookie bags for wrapping the small stuff. It cost 1.68€ for 100 pc. I added the quote and the bow and it looks amazing! 🙂 This bag hides a small toy-car for my baby brother! 

Soovin Sulle rahuliku jöuluootust!

Enjoy the Christmas time!

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv