skip to Main Content

Fuison Mineral Paint töötuba

Töötoas tutvume Fusion Mineral Painti toodetega. Hea vöimalus enne kodust mööblivärvimise projekti katsetada Sulle meeldivat tooni ja viimistlusvahendeid Sinu mööblitükil. Iga töötoas osaleja vötab kaasa väikese eseme (nt. Kandik, väike tool, väike öökapp, sahtel vms. mis mahub kergelt puusale vöi kätte! 🙂 )
Kaasa väike ese vöi sisustusdetail (kandik, väike tool, väike öökapp, sahtel vms, mis mahub kergelt puusale vöi kätte 🙂 Töötoa kestvus on umbes 3h.

Lisaks värvimisele räägime-katsetame shabloonimist, kuldamist, dekupaazi, lakkimist-vahatamist ja köike muud. Köikidele küsimustele leiame vastused!

Töötoa viib läbi Pintsli ja kohvriga blogi- ning Höme poepidaja Brette Lepik. 

Infot töötubade toimumise kohta leiab meie Facebookist: Höme Pintsli ja kohvriga

Töötuba oma seltskonnaga

Höme inspireerivas keskkonnas on vöimalik korraldada töötuba Sinu toredale seltskonnale!
Olgu selleks siis lihtsalt söbrad-kolleegid, rahulik sünnipäev vöi tore punt kellega tahaks aega paar tundi koos viita. Miinimum osalejate arv on 6 inimest. Hind al. 18€ . Vajadusel saame Saaremaa piires tulla just sinna kuhu vaja! Köik vajalikud tarvikud, löuendid meie poolt.

Soovikorral on vöimalik tellida ka kerge vahepala suurepäraselt Mark Bakerylt.

  • Jöulukuulide kaunistamine Fusion Mineraalvärviga.
  • Lillepottide kaunistamine Fusion Mineraalvärviga.
  • Joogialuste kaunistamine Fusion Mineraalvärviga.
  • Oma mööblitüki tuunimine Fusion Mineraalvärviga.

Huvikorral vöta meiega ühendust pintslijakohvriga@gmail.com.

Töötoad kestavad erinevalt: 1,5-3 h, meiega kokkuleppel saab ka kauem istuda ja lobiseda! Oleme möelnud, et seltskond vöiks olla 6-10 inimest. See on selline mönus arv, mahuksime kenasti ära. Hinna sees on ka kohv, tee, vesi ning kerge snäkk. Töötoa viib läbi Pintsli ja kohvriga blogi- ning Höme poepidaja Brette Lepik. 

This slideshow requires JavaScript.

 

Close search

Ostukorv