skip to Main Content
Tudengi üürikorteri Muutumine: Laimiroheline Magamistuba

Tudengi üürikorteri muutumine: laimiroheline magamistuba

Minu parim söbranna kolis nädal tagasi oma esimesse üürikorterisse ning palus mul appi tulla tema magamistuba ümber tegema. See on nimelt ka ainus tuba mida momendil vöisime korda teha, kuna elutuba ja köök olid alles hiljuti tapeeditud ja nö. korda tehtud. Korter asub Tabasalus, klassikalises paneelmajas, esimesel korrusel. ENNE JA PÄRAST:

My best friend started living in a rental apartment a week ago and needed some help with making her bedroom look a bit more like her. It took us 2 nights to finish that room. I could not be happier with the results. Before and after pictures below: 

dsc_0021

Seinavärvi valimine on üsna tüütu protsess. Olles välja valinud värvikaardilt sobiva tooni, ei tasu osta kohe suurt 3l-5l värvipotti. Möistlikum on vöörast värvi proovida esialgu liitrise potiga, sest kui avastad, et seinas toon ikkagi ei sobi, siis ei ole vähemalt kahju nii suur. (Tean omast kogemusest, et hall vöib seinas ka näiteks lilla jääda ja mis siis selle lillaka-halliga pärast peale hakata? Eriti kui seda on veel 5 liitrit 🙂 ).

Õnneks läks meil seekord kergemini, saime esimese korraga ideaalse helehallika tooni. Tegemist on Vivacolor 7, ACC HN.01.85A tooniga. See jäi seinas nii neutraalne ja soe. Tean, et söbranna küll kartis alguses natuke halli, kuna see on üsna külm toon, aga peale esimest kihti oli selge, et see on ideaalne sinna tuppa!

Choosing wallpaint might be quite difficult, so when you choose the color from the chart, it may not be even the same tone on the wall as it was on the chart. So I prefer buying a small amount of paint, to be able to try it at home, before buying a big bucket. Luckily we scored the perfect tone on the first time! The light gray is so neutral and warm on the wall. The tone is called Vivacolor 7, ACC HN.01.85A.

Ma olen alati tahtnud omale raudvoodit… Aga kuna meil on juba kodus voodi olemas, mida Bert ei raatsi välja vahetada, siis pean oma unistusi teistele jagama. Voodi leidsin Facebooki grupist Mööbel käest-kätte, tegelikult juba ennem kui Rebeka korteri sai, suhtlesin ka müüjaga ning ootasingi öiget momenti kuhu selle paigutada saaksin. Voodi tegelikult on uueväärne ning näeb töesti suurepärane välja. Tegemist on IKEA SVELVIK voodiga.

I found this bed on a Facebook furniture trading group. It was there before Rebeka even had the apartment, but I fell in love with it from the moment I saw it. And since Bert doesn’t want to change the one we have at home, I decided that it should be perfect for Rebeka’s new bedroom. Bed by IKEA, SVELVIK.

 

Eelarvest/ budget

 • Voodi/bed 70 eur (Facebooki grupp Mööbel käest-kätte)
 • 2 kardinat/curtains 6eur (ka tegelikult Ikea kardinad, kuid ostetud kaltsukast)
 • Lillepotid hall ja örn roosa/ flower pots 2 eur (kaltsukast)
 • Laualamp/ lamp 2 eur (kaltsukast)
 • Puidust hobune/ wooden horse 50 senti (kaltsukast)
 • Mündiroheline padi, Hemtex / Mint pillow 1 eur (kaltsukast)
 • Seinavärv/ wallpaint 14 eur
 • Laevärv/ ceiling 4,60 eur
 • Küünlad praegu saadaval Maximas 1,25-1,99 eur
 • Pildid ostsin Califorinast, seega neil hinda enam peal ei ole 🙂
 • Taburet voodi körval/ chair 9.90eur K-Rautas (oli viimane, alghind oli 32eur )
 • Vaip/ rug 9.90 eur (Home4you OUTLETist, Tähesaju City, Lasnamäel)

KOKKU/ TOTAL: umbes-täpselt 130 eur 🙂

 

Sellel postitusel on 4 kommentaari
  1. Vahest ei leia mitu kuud kuskilt midagi, aga üldiselt käin ikka kodu lähedal 🙂 Pärnus Shalom ja Jenny Kruse.
   Tallinnas käisime ainult Söbralt Söbrale poes (väike hobune on sealt 🙂 )
   Kuressaares on näiteks Humanast vöimalik päris ägedaid kardinaid-patju saada.

 1. Kas oleks mõeldav, et sa mingi tasu eest aitaksid stiilseks teha Tallinnas ühe väikese ca 15 ruutmeetrise korteri? Kui jah, siis mis suurusjärku võiks jääda soovitud summa?
  PS! Väga ilus lõpptulemus 🙂

Kommenteeri seda postitust

Leave a Reply

Close search

Ostukorv